HEIDENHAIN dzisiaj

Firma HEIDENHAIN jest dziś reprezentowana we wszystkich uprzemysłowionych krajach świata, głównie poprzez swoje spółki i przedstawicielstwa. Zespół doświadczonych inżynierów jest do Państwa dyspozycji w zakresie sprzedaży oraz konsultacji technicznych i usług serwisowych.

Wysoki standard jakości HEIDENHAIN został potwierdzony certyfikatem zgodności z ISO 9001 oraz autoryzacją jako Niemieckie Laboratorium Kalibracyjne (DAkkS) w zakresie pomiaru długości i kąta. Długie cykle życia produktów oraz projektowanie uwzględniające możliwość recyklingu, z drugiej zaś strony - ochrona zasobów naturalnych i oszczędne użytkowanie energii stanowią podstawę walidacji Deklaracji Środowiskowej zgodnie z ISO 14001.

Wysoka jakość produktów HEIDENHAIN wymaga specjalnych instalacji produkcyjnych i systemów kontrolno-pomiarowych. Wzorce oraz wzorce wtórne wykorzystywane do wytwarzania podziałek pomiarowych, produkowane są w wybudowanym do tego celu obiekcie o sterylnych pomieszczeniach, wyposażonych w specjalne systemy stabilizacji temperatury i izolacji drgań. Maszyny do kopiowania oraz maszyny do wytwarzania i pomiaru podziałek liniowych i kołowych są również projektowane i produkowane przez HEIDENHAIN.

Pozycja HEIDENHAIN dzisiaj

Sterowania TNC wyposażone w język KLARTEXT stały się standardem w obszarze produkcji form i narzędzi w całej Europie. 
Oferta HEIDENHAIN pokrywa pełne spektrum absolutnych i inkrementalnych liniałów pomiarowych oraz przetworników obrotowo-impulsowych i do pomiaru kąta.
  • około 26 milionów przetworników obrotowo impulsowych i przetworników do pomiaru kąta,
  • około 8 milionów liniałów pomiarowych,
  • 511 000 odczytów cyfrowych,
  • 311 000 sterowań TNC